Na banerze/pod banerem:

U nas znajdziesz najlepsze rowerowe inspiracje! Prezentujemy trasy rowerowe z całej Polski, a do tego mnóstwo praktycznych wskazówek, które pozwolą jeszcze lepiej przygotować się do wyprawy. Górska wspinaczka, rodzinna wycieczka, szybka jazda po asfalcie – bez względu na poziom zaawansowania oraz cele, z pewnością znajdziesz idealne trasy, przystosowane do Twoich możliwości kondycyjnych i technicznych. Odkrywaj Polskę na rowerze!

Tekst ZANIM użytkownik kliknie w wybrane województwo (jeśli takie rozwiązanie zostanie zastosowane):

Relaksująca jazda na rowerze w towarzystwie delikatnego szumu morskich fal, czy może przemierzanie ostrych zakrętów na górskim szlaku? Wybierz województwo i odkryj najlepsze dla siebie trasy rowerowe!

Po kliknięciu w województwo (jeśli takie rozwiązanie zostanie zastosowane):

Dolny Śląsk
zróżnicowany teren i malownicze panoramy

Dolny Śląsk to bogactwo tras rowerowych. Bez względu na doświadczenie, kondycję oraz warunki techniczne, każdy rowerzysta znajdzie tu coś dla siebie. Ten region Polski oferuje wycieczki rowerowe zarówno po terenach nizinnych, jak i górskich. Duża różnorodność pod względem ukształtowania terenu, a także liczne zabytki znajdujące się wzdłuż tras sprawiają, że Dolny Śląsk jest chętnie odwiedzany przez entuzjastów dwóch kółek pochodzących również z innych części kraju.

Kolejna sekcja (pod mapą?)

Odkrywaj Polskę na rowerze!


Turystyka rowerowa w Polsce nabiera szybkiego tempa. Stale poszerzające się grono miłośników spędzania wolnego czasu na dwóch kółkach sprawia, że z roku na rok powstaje coraz więcej tras rowerowych, które wiodą przez najciekawsze rejony kraju. Zróżnicowane ukształtowanie terenu, bogactwo świata roślin i zwierząt oraz liczne zabytki gwarantują niezapomniane wrażenia.

Malowniczo położone Kaszuby, górskie szczyty, a może nadmorski trakt? Poznaj regionalne trasy rowerowe i wybierz najlepiej dopasowaną do swoich potrzeb. Sprawdź polecane restauracje oraz miejsca noclegowe, a także najciekawsze atrakcje w okolicy.

Odkryj z nami najpiękniejsze trasy rowerowe w Polsce!

Pod spodem zdjęcia